SALE EVENTOWE

W skład naszego kompleksu wchodzą trzy przestronne sale, każda zaprojektowana z myślą o różnych potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów i ich gości. Od kameralnych przyjęć, po huczne wesela – Zajazd Lwowski oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane.

Jedno miejsce, wiele możliwości.

Przestronna

Sala Bankietowa

Do 450 gości

Nasza sala bankietowa to doskonałe miejsce dla tych, którzy marzą o wyjątkowym wydarzeniu. Pomieści nawet 450 osób, oferując jedną przestronną przestrzeń dla wszystkich gości. Jej uniwersalny wystrój doskonale wkomponuję się w wizję pary młodej, pod kątem stylu i kolorystyki.

Komfort naszych gości jest dla nas priorytetem, dlatego sala wyposażona została w klimatyzację, gwarantującą odpowiednią temperaturę przez całą imprezę. Nowoczesne oświetlenie tworzy wyjątkową atmosferę, sprzyjającą tańcom i zabawie. Dodatkowo, dla wygody naszych klientów, udostępniamy projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny, umożliwiające wyświetlanie różnorodnych treści, takich jak np. podziękowania dla rodziców.

Ponadto, nasza sala bankietowa posiada zaplecze hotelowe w postaci 25 pokoi, co pozwala na zapewnienie noclegu dla ponad 60 gości.

Nasz ogród, przestronny taras oraz nowoczesny grill stanowią idealne miejsce do relaksu i integracji podczas wydarzenia. Dodatkowym atutem jest duży parking, który zapewnia wygodę wszystkim uczestnikom imprezy.

Klimatyczna

Sala Lustrzana

Do 250 gości

Sala Lustrzana to nasza pierwsza sala bankietowa, którą stale rozwijamy, aby jej wystrój podążał z duchem czasu. Pomieści nawet 250 osób i cechuje się jasnością, nowoczesnością oraz ciepłym, przyjemnym klimatem. Zapewniając komfort na najwyższym poziomie, sala wyposażona jest w klimatyzację, windę oraz 17 pokoi hotelowych dla ponad 40 gości.

Nasza klimatyczna altana na zewnątrz stanowi idealne miejsce do relaksu i odpoczynku podczas imprez. Dodatkowo, efektowne oświetlenie tworzy wyjątkową atmosferę, nadając uroku każdemu wydarzeniu.

W ramach naszego obiektu znajduje się także elegancka sala konferencyjna, która idealnie nadaje się również na przyjęcia okolicznościowe dla nawet 50 osób. Ponadto, posiadamy salę klubową, która jest doskonałym miejscem na organizację przyjęć urodzinowych dla 35 osób.

Zapraszamy do naszej Sali Lustrzanej, gdzie połączenie elegancji, nowoczesności i komfortu tworzy niepowtarzalne doświadczenie dla każdego rodzaju wydarzenia.

Kameralna

Sala Inkubator

Do 120 gości

Ta sala została stworzona z myślą o organizacji przyjęć od 60 do 120 gości, doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez z tańcami, jak i tych bardziej kameralnych. Jej nowoczesny wystrój oraz klimatyczne oświetlenie tworzą niepowtarzalną atmosferę, która zachęca do świętowania i wspólnego spędzania czasu.

Obok sali znajduje się uroczy ogród, który jest idealnym tłem dla ceremonii ślubu w plenerze oraz dodaje uroku każdemu wydarzeniu. Dodatkowo, naszym gościom zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo, oferując dodatkowy parking przypisany specjalnie do tej sali.

Od 3 lat to ta sala jest najczęstszym wyborem na niezapomniane imprezy 18-stkowe oraz jubileuszowe przez co, cieszy się zasłużoną popularnością. Zapraszamy do miejsca, gdzie każda okazja staje się wyjątkowa i niezapomniana!

Zajazd Lwowski
ul. Opoczyńska 45A
26-415 Klwów

570 052 769
505 063 080
48 671 01 25