ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W KLWOWIE

„Jak gospodarz gościnny to i ściany się rozszerzają”

Samuel Adalberg „Księga przysłów, przypowieści i wyrażeń przysłowiowych polskich”

Jak przystało na polską gościnność serdecznie witamy naszych wszystkich gości. „Zajazd Lwowski” to nowy obiekt konferencyjno-gastronomiczny w tej części Mazowsza. Kierując się tradycją zapewniamy wspaniałą atmosferę, znakomite jedzenie oraz doskonałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju imprez.

Nowożeńców zapraszamy do organizacji wystawnych i hucznych wesel. Gwarantujemy niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę na rozpoczęcie „nowej drogi życia”. Czeka na Was moc atrakcji i niespodzianka!

Wszystkim firmom i instytucjom oferujemy doskonałe warunki do przeprowadzania szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych. Znakomite warunki hotelowe, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne i atrakcje w ramach czasu wolnego dopełniają naszą ofertę.

Na turystów i przejezdnych czekają noclegi w pokojach hotelowych. Wszystkich zapraszamy do naszej restauracji na smaczne i zdrowe posiłki.

„Zajazd Lwowski” organizuje w okrasach wakacyjnych kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Nowoczesna hala sportowa, pełnowymiarowy stadion piłkarski oraz znajdujący się w Przysusze basen pływacki, okoliczne lasy, trasy rowerowe i możliwość spływów kajakowych na Drzewiczce stanowią dodatkowe atrakcje.

Kuchnia „Zajazd Lwowski” oferuje także usługi cateringowe. Smacznie i zdrowo pod okiem wytrawnego szefa kuchni i doświadczonych kucharzy.

ZAPRASZAMY.

strzałka do góry